Hasta Öyküleri

Ana Sayfa Hasta Öyküleri
...
Hasta Öyküleri
Hasta Öyküleri
2021 Ağustos ayında Sayın Operatör Doktor Ahmet KÖRMUTLU Bey'e yıllardır sırt ağrıları çektiğim ve giyecek kıyafet bulamadığım için olmak istediğim meme küçültme ameliyatımı oldum.Şu anda 7 ay geçti ameliyatın üzerinden ve izler yok denecek kadar az, her istediğimi giyebilmenin özgürlüğünü ve ağrılarımın geçmesiyle gelen mutluluğu sizlerle paylaşmak istedim.Sevgili arkadaşlar; her şeyden önce bu gibi operasyonlarda bir sürü tereddütlerimiz oluyor benim de çok oldu ama sayın Ahmet Bey her konuda beni aydınlattı ve çok başarılı bir operasyon geçirdim.Tereddütsüz bir şekilde başvurabilirsiniz.Hem hasta psikolojisini düşünerek hassas bir şekilde tüm konuda ilgilenmesi hem de iyileşme sürecinde de asla "Ameliyat oldu bitti" diye geçiştirmeden her konuda bilgilendirdiği için her zaman Sayın Operatör Doktor Ahmet KÖRMUTLU hocamıza huzurlarınızda minnettar olacağım.Herkese sağlıklı günler diliyorum.
F.P.
Cilt kanseri sebebiyle ulaştım Ahmet Bey'e. Yüzümde bir sivilce vardı. Alınması gerektiği için Ahmet Bey'e gittim. Operasyon çok rahat geçti. Normalde hastaneden, doktordan korkan biriyimdir. Ahmet Bey bana çok güzel yaklaştı. Evladım gibi davrandı. Allah ondan razı olsun, beni sağlığıma kavuşturdu. Böyle doktorların çoğalmasını dilerim
T.
Göz kapağı estetiği için tavsiye üzerine gittim Ahmet Bey'e. Hastaya yaklaşımı ve davranışı çok güzeldi. Operasyon çok başarılı geçti. Sonuçtan da çok memnunum. Çok titiz ve hassas yaklaştı. Süreçle ilgili detaylı bilgi iletti. Telefonla da her zaman ulaşabildiğim, çok başarılı bir doktor. İçtenlikle tavsiye edebilirim.
İ.D.